Přihlašování na akce na středisku ---ZDE---

(různé oslavy - narozeniny, křest, svatba; pracovní setkání, přednášky, modlitební splečenství, akce pro mládež, děti aj.)



 

NEDĚLNÍ A SVÁTEČNÍ BOHOSLUŽBY V ŠUMPERSKÉM DĚKANÁTU ČERVENEC
SRPEN 2016

 

 

3.7.

5.7.
Sv. Cyril
a Metoděj

10.7.

17.7.

24.7.

31.7.

7.8.

14.8.

15.8.
Nanebevzetí Panny Marie

21.8.

28.8.

Bludov

10.30

17.00

10.30

10.30

10.30

10.30

10.30

10.30

17.30

10.30

10.30

Bohdíkov

10.30

----

7.30 

BS 7.30 

7.30 

7.30 

7.30 

7.30

----

7.30 

7.30

Bohutín

7.30

----

7.30

7.30

7.30

sobota 18.00

7.30

7.30

---

7.30

7.30

Bušín

sobota 18.45

----

----

sobota 18.45

sobota 18.45

sobota 18.45

----

sobota 18.45

----

----

sobota 18.45

Branná

8.00

8.00

BS
8.00

8.00

8.00

8.00 

8.00

10.00

16.30

8.00

BS 8.00

Bratrušov

10.30

10.30

10.30

10.30

10.30

10.30

BS
10.30

10.30

16.45

10.30

10.30

Dolní Studénky

7.30

----

7.30

7.30

sobota 18.00

7.30

sobota 18.00

7.30

----

7.30

7.30

Hanušovice

10.15

10.15

10.15

10.15

10.15

10.15

10.15

10.15

18.15

10.15

10.15

Hraběšice

sobota 17.00

----

sobota 17.00

sobota 17.00

sobota 17.00

sobota 17.00

sobota 17.00

sobota 17.00

----

sobota 17.00

sobota 17.00

Kopřivná

11.15

----

11.15

11.15

11.15

11.15

11.15

11.15

----

11.15

11.15

Kunčice

----

----

----

----

----

sobota 16.00

----

----

----

----

----

Loučná nad Desnou

9.45

10.00

9.45

9.45

9.45

9.45

9.45

9.45

----

9.45

9.45

Malá
Morava

11.15

11.15

11.15

11.15

11.15

11.15

11.15

11.15

11.15

11.15

11.15

Nové Losiny

8.00

8.00

8.00

8.00

8.00

8.00

8.00

8.00

17.00

8.00

8.00

Nový Malín

9.00

18.30

9.00

9.00

9.00

9.00

9.00

9.00

19.00

9.00

9.00

Olšany

----

hřiště 9.00

sobota 17.30

sobota 17.30

sobota 17.30

----

sobota 17.30

----

----

sobota 17.30

----

Ostružná

sobota 18.00

sobota 6.7.  18.00

sobota 18.00

sobota 18.00

sobota 18.00

sobota 18.00

sobota 18.00

sobota 18.00

sobota
18.00

sobota 18.00

sobota 18.00

Pusté
Žibřidovice

9.00

9.00

9.00

9.00

9.00

9.00

9.00

9.00

16.00

9.00

9.00

Rapotín

9.00

18.00

9.00

9.00

10.30

10.30

10.30

9.00

19.15

9.00

9.00

Rejchartice

----

----

sobota 16.00

----

----

----

----

sobota 16.00

----

----

----

Raškov

7.30

----

10.30

BS 9.00

BS 10.30

BS 10.30

10.30

10.30

----

10.30

10.30

Ruda nad Moravou

9.00

----

9.00

10.30

9.00

9.00

9.00

9.00

18.00

9.00

9.00

Sobotín

11.15

----

11.15

11.15

11.15

11.15

11.15

11.15

----

11.15

11.15

Staré Město

9.30

9.30

BS 9.30

9.30

10.00

9.30 

9.30

7.30

18.00

9.30 

BS 9.30

Šumperk

7, 9, 18

9.00

7, 9, 18

7, 9, 18

7, 9, 18

7, 9, 18

7, 9, 18

7, 9, 18

18.00

7, 9, 18

7, 9, 18

Šumperk Domov důchodců

sobota  15.00

----

----

sobota  15.00

----

----

sobota  15.00

----

----

sobota  15.00

----

Velké
Losiny

8.15

----

8.15

8.15

8.15

8.15

8.15

8.15

17.00

8.15

8.15

Vojtíškov

----

----

14.00

14.00

14.00

----

14.00

14.00

14.00

14.00

----

Žárová

14.30

----

----

----

----

----

14.30

----

----

----

----

NEDĚLNÍ A SVÁTEČNÍ BOHOSLUŽBY V ŠUMPERSKÉM DĚKANÁTU ČERVENEC – SRPEN 2016

 
BS – bohoslužba slova se svatým přijímáním vedená jáhnem