Aktuální informace Bratrušov

Římskokatolická farnost Bratrušov
4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ - 21. 4. 2024

V Šumperku se v pátek 26. 4. uskuteční velikonoční večer chvál. Začátek hned po večerní bohoslužbě. Jste srdečně zváni.

Informace Centra pro rodinu:

Od pátku 26. do neděle 28. dubna proběhne Víkend pro ženy v nedalekém Mladoňově. Ještě máme několik volných míst.
Srdečně zveme rovněž na programy, které proběhnou v rámci Týdne pro rodinu.
  • V pondělí 6. května proběhne v 16.30 na farním středisku beseda s Mgr. Marií Kaňovskou na téma Jak být povzbuzujícím rodičem. Přednášející je dlouhodobou lektorkou Kurzů pozitivního rodičovství a beseda bude zaměřena na principy výchovy, které z těchto kurzů vycházejí.
  • Ve středu 15. května v 17.00 vás zveme na besedu Sendvičová generace, která se bude konat na farním středisku. Čtyři pozvaní hosté se s námi podělí o své osobní zkušenosti s péči o nemocného rodiče, kterou museli skloubit s péčí o děti (či vnoučata), s chodem domácností a partnerským životem.
  • Od 1. do 26. května bude v „Parku U Pekárny“ u Skřivánčího dvoru přístupná samoobslužná Rodinná stezka. Více informací najdete na plakátcích ve vývěsce nebo na webových stránkách Centra pro rodinu.
Podrobnosti o všech programech centra pro rodinu se dozvíte na plakátech na vývěsce či stránkách Centra pro rodinu.