Bratrušov

Římskokatolická farnost Bratrušov

13. neděle v mezidobí - 28. 6. 2020

Rozpis nedělních bohoslužeb na prázdniny v celém děkanátu byl v časopise. V Bratrušově jsou nedělní bohoslužby o prázdninách jako obvykle v neděli v 10.30, občas je to ale bohoslužba slova se svatým přijímáním vedená jáhnem. Pokud byste jeli na mši svatou jinam, vždycky se podívejte do tabulky, abyste nejeli zbytečně.

Dnes zveme na odpolední poutní program v Šumperku: v 15.00 hod. na eucharistickou pobožnost do kostela sv. Jana Křtitele. Po této modlitební půlhodině se přesuneme na hřiště farního střediska, kde nás čeká jídlo, pití, hudba, povídání, zábava. Tradičně také shlédneme představení připravené maminkami s dětmi. Připomínáme, že dnes není v Šumperku večerní bohoslužba.

V červenci nebude v Šumperku tradiční celodenní zpověď ve středu před prvním pátkem. Zpovídat ve středu se bude jen ráno od 8.00-10.00 hod.

Za týden je první neděle v měsíci a sbírka pro farnost. Prosíme, pamatujte na to. Pán Bůh zaplať.