Římskokatolická farnost Bratrušov 4. neděle postní - 11. 3. 2018

Římskokatolická farnost Bratrušov
www.farnostsumperk.cz
4. neděle postní -  11. 3. 2018
 
 
Od středy 14. 3. do pátku 16. 3. bude v Šumperku farní duchovní obnova pro všechny. Po tři dny za sebou – od středy do pátku večer – máme možnost poslechnout duchovní slovo, modlit se ve společenství a duchovně načerpat.
 
V Bratrušově nebude v tomto týdnu mše svaté ve středu. Zveme na duchovní obnovu do Šumperka.
 
Na šumperskou duchovní obnovu naváže akce, která se koná na přání papeže Františka „24 hodin pro Pána“. Chceme po celou dobu od 19.00 hod. v pátek do 19.00 hod. v sobotu adorovat, bude i příležitost ke svátostí smíření. Podrobné informace jsou na vývěsce a v posledním čísle časopisu. Obětujme Pánu čas i v nočních hodinách a prosme, jak si to přeje papež, za mír ve světě, trpící a pronásledované a také za obrácení nás všech.

V pátek 23. a v sobotu 24. března se v Šumperku uskuteční Děkanátní setkání mládeže. Tentokrát bude společně také s děkanáty Zábřeh a Svitavy. Je to největší mládežnická akce, která se koná v našem děkanátu a také skvělá příležitost poznat ostatní mladé. Chtěli bychom pozvat všechny od 13-ti let. Můžete se těšit např. na Večer chval a koncert skupiny Adorare, přednášky zajímavých hostů, spoustu mladých lidí, mši s otcem arcibiskupem, velkou městskou hru a také na našeho hlavního hosta, kterým je Pavel Fischer. Na koncert Adorare bychom chtěli pozvat také všechny ostatní farníky, bude 24. března v 16.30 v kostele sv. Jana Křtitele v Šumperku. Více informací a přihlašování na www.bit.ly/dekanatko. Přihlašujte se prosím do 15. března.

V neděli za týden bude v Bratrušově příležitost k velikonoční svaté zpovědi. Po mši svaté bude zpovídat P. Michal Krajewski.